MTX AUDIO iX1 PINK (iOS)

194.00 €

Savybės:

Feel the Thunder®

MTX StreetAudio iX1 ausis apgaubiantys akustiniai monitoriai yra sukurti, kad pristatytų MTX garso patirtį, kurią fanai trokšta jau virsš 40 metų. Šios ausines puikiai veikia kartu su Jūsų mp3 grotuvu, išmaniuoju telefonu, planšetiniu ar personaliu kompiuteriu.

Šios pusiau profesionalios ausinių kokybė siūlo nepakartojamus garso įspudžius, kurie Jus nukelia į kita garso pasaulį. Ar tai rokuojančios gitaros ar švelni jazo skambesiai, MTX ausinės sužavės Jus .

Tech. specifikacijos

  • Jautrumas: 113dB
  • Dažnio Diapozonas: 10Hz – 25kHz

Produkto aprašymas

Precision Audio

Tikri žemi dažniai ausinėse… Neįprastas konceptas? Žinoma, kai Jūs turite ausines sukurtas žvaigždžių. Tikrame MTX stiliuje, mūsų inžinieriai valandų valandas kurė šias ausines, kurie šiek tiek išmano apie žemus dažnius.

Ausinių pagrindinės savybės

  • Sukurtos Apple Mic/Remote Control
  • Garsas suderinamas su didžiaja dalimi įrenginių
  • Galimybė sujungti į grandinę kelias ausines be jokio papildomo adapterio
  • Susipinimui atsparus kabelis
  • Apsauginis užtrauktuku užtraukiamas transportavimo dėklas

Žemi dažniai

Šiose aisinėse įmontuotas 40mm draiveriai kiekviename ausų kaušelyje, kas leidžia atkurti išskirtinai visapusišką garsą, įskaitant ir žemus dažnius, kurių didžioji dalis ausinių negali atkurti… MTX BASS. Tuo pašiu šios ausinės yra labai patogios.

iX1s yra sukonstruotos naudojant aliuminio lankelį, kuriame yra du vyriai leidžiandtys sulankstyti ausines lengvam transportavimui. Komplekte taip pat yra patvarus, užtraukiamas transportavimo dėklas, kuris apsaugo ausines, kai jos nėra naudojamos.

Macaw Daisy Chain

Sujunkite dvi ausines į grandinę iš vieno šaltinio

Šios iX1 ausinės turi 3.5mm įvestį ant kiekvieno ausies kaušelio, kas leidžia pasirinkti, kurioje pusėje patogiau prijungti laidą. Antroji įvestis gali būti naudojama prijungti kitas ausines ir dalintis savo muzikos šaltinį su bet kuriomis kitomis ausinėmis nenaudojant jokio adapterio. Mes Jums suteikiame net papildomą laidą!

Skirta Apple Mic

Sustabdykite, paleiskite ir reguliuokite garsą. Priimkite skambutį. Mikrofonas ir nuotolinis valdymas šiojse “bičiuliuose” yra pilnai suderinami su  iPhone 3GS as velesne versija, visi iPad modeliai, iPod touch (2nd gen+), iPod nano (4th gen+), ir iPod Classic (120/160GB).

Listen to MTX and Feel the Thunder® wherever you go...