Sennheiser PXC 550

336.00 €

Tech. specifikacijos

  • Dažnių Juosta: 17 – 23,000 Hz
  • Harmoniniai Iškraipymai: <0.5% (1kH, 100dB)
  • Garso Slėgio Lygis (SPL): 110 dB
  • Krovimo Laikas: 3 Valandos (pilnas pakrovimas)
  • Veikimo Laikas: Iki 30 valandų
  • Bluetooth: 4.2 versija

Produkto aprašymas

Patirkite verslo klasės potyrį kiekvienos kelionės metu su Sennheiser PXC 550 belaidėmis ausinėmis. Išmaniosios kelionių kompanjonės PXC 550 suteikia ypatingai aukštos kokybės garsą, kuriuo garsėja Sennheiser, NoiseGard™ hibridinę aktyvaus garso slopinimo sistemą bei elegantišką, sulankstomą ausinių dizainą. Pilnai pakrauta baterija leidžia naudotis ausinėmis iki 30 valandų, tad vieno įkrovimo užteks visam pasauliui apkeliauti.
NoiseGard™ hibridinis aktyvus garso slopinimas.
Susikurkite išskirtinę garso patirtį su  NoiseGard™ hibridine aktyvaus garso slopinimo sistema, optimaliai slopinančia foninį triukšmą net ir pačioje chaotiškiausioje aplinkoje: kuo didesnis išorės triukšmas, tuo stipriau jis slopinamas, todėl galėsite netrukdomi mėgautis savo mėgstamiausia muzika.
Ypatingas komfortas.
Siekiant užtikrinti maksimalų patogumą, Sennheiser sukūrė specialios formos ausų gaubtelius ir ausinių lankelį, kurių dėka lengvasvorėmis ausinėmis PXC 550 galėsite naudotis net ilgų klausymo sesijų metu. Sulankstomas ausinių dizainas bei stilingas komplektacijoje esantis kompaktiškas kelioninis dėklas leis ausines patogiai ir saugiai transportuoti keliaujant bet kokiu transportu.

 

Išmaniosios funkcijos.
Lietimui jautrus sensorius, integruotas į ausų gaubtelius leis patogiai kontroliuoti garso lygį ar atsiliepti į skambučius vos vienu palietimu.
Integruotas garso ribojimas, apsaugantis nuo netikėtų ir ekstremalių garso lygio svyravimų (pavyzdžiui, naudojantis skrydžio garso sistema, kuri taip pat yra naudojama lėktuvo įgulos pranešimams).
CapTune palaikymas – PXC 550 yra suderinama su Sennheiser aukščiausio lygio muzikos grotuvo ir garso reguliavimo programėle CapTune, leidžiančia maksimaliai priderinti muziką prie savo poreikių.
Sulenkimo kontrolė – PXC 550 ausinės automatiškai įsijungia jas atlenkus, nusiėmus nuo ausų – muzika yra sustabdoma, o sulenkus ausines – jos yra išjungiamos.