Gudrybės, kurios užtikrins ilgesnį ausinių tarnavimo laiką

   Vienas didžiausių malonumų yra malonumas klausytis muzikos – būtent tai tvirtina labai didelė dalis žmonių ir niekas nedrįsta su tuo ginčytis. Ir nors muzikos galima klausytis esant įvairioms sąlygoms, viena dažniausiai pasitaikančių yra muzikos klausymasis per ausines. Vis dėlto, tam, kad muzikos būtų galima klausytis kokybiškai, būtina investuoti į ausines. Garsaus gamintojo, kokybiškos, tvirtos bei stabilios, tiksliai atkuriančios garsą – būtent taip dažniausiai yra įvardijami didžiausi ausinių privalumai. Savaime suprantama, ausinės, kurios pasižymi būtent šiais privalumais, kainuoja iš tiesų nemažai, tad tampa puikiai investicija. Tačiau būtent dėl tos pačios priežasties, yra tikimąsi, kad toji investicija tarnaus ilgai. Gera žinia ta, kad egzistuoja ne viena gudrybė, dėl kurios, galima užtikrinti kur kas ilgesnį ausinių tarnavimo laiką. Kokios jos?

1. Valykite specialiomis priemonėmis

   Ne paslaptis, kad viena dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl ausinės sugenda, yra tam tikrose jų dalyse susikaupusios dulkės bei nešvarumai. To išvengti tikrai pavyks tuo atveju, jei laikysitės dviejų pagrindinių taisyklių: pirmoji – reguliariai pašalinsite ant ausinių susikaupusius nešvarumus, antroji – darysite tai specialiai šiam tikslui skirtomis priemonėmis (pvz. ausų krapštuku suvilgytu spiritu).

2. Tinkamai sulankstysite laidą

   Dar viena priežastis, dėl kurios ausinės greitai tampa nebetinkamomis naudoti, yra laido pažeidimai. Pastarieji, kaip žinia, atsiranda dėl netinkamo sulankstymo. Taigi, kiekvieną kartą, pasinaudoję ausinėmis, raskite kelias sekundes tvarkingam ausinių laido sulankstymui. Ši maža gudrybė gerokai pailgins tarnavimo laiką.

3. Garantuokite tinkamas laikymo sąlygas

   Norėdami pailginti ausinių tarnavimo laiką, turėtumėte užtikrinti ir tinkamas laikymo sąlygas. Geriausiai tiks vieta, kurioje ausinių nepasieks dulkės bei intensyvūs saulės spinduliai.

4. Naudokite tik pritaikytiems įrenginiams

   Ilgai tarnaujančiomis ausinėmis galėsite džiaugtis ir tuomet, jei pastarąsias naudosite tik šiam tikslui pritaikytiems įrenginiams. Kaip žinia, didelė dalis ausines įsigijusių žmonių neatsispiria pagundai naudoti ausines su įrenginiams, kurie nėra tam pritaikyti. Tai gali tapti nepataisomo ausinių gedimo priežastimi.

5. Nepalikite jų mažamečių ar naminių gyvūnėlių priežiūrai

   Ausinės tarnaus kur kas ilgiau ir tuo atveju, jei vengsite dar vieno įpročio – nepaliksite ausinių ten, kur yra mažamečių ar naminių gyvūnėlių.

6. Kelionių metu ausines įdėkite į apsauginį maišelį

   Ruošiatės ausines pasiimti su savimi į kelionę? Tokiu atveju bus idealu, jei jas pirmiausia įdėsite į apsauginį maišelį ir tik po į lagaminą ar kelioninį krepšį.