Prekių pristatymas

DĖMESIO! Prekių pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Nerijos savivaldybę) yra NEMOKAMAS!

Prekių užsakymas pradedamas vykdyti, t. y. prekės išsiunčiamos gavėjui, tik gavus apmokėjimą. O jeigu pirkėjas pasirinko apmokėjimo būdą „Mokėti grynaisiais, kurjeriui pristačius prekes“, tada prekės išsiunčiamos po to, kai gaunamas užsakymo patvirtinimas telefonu ( patiems skambinti nereikia, su Jumis susisieks ausines.lt vadybininkas darbo dienomis nuo 09.00 iki 17.00).

Visos el. parduotuvėje rodomos prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo, nebent prie prekių aprašymo yra nurodyta kitaip. Gavus ir patvirtinus užsakymą iki 14 val, prekės dažniausiai pristatomos jau kitą darbo dieną.

FAKTAI: 95 % užsakymų įvykdomi per 24 valandas. 3 % užsakymų įvykdoma per 48 valandas. 1 % per 72 valandas. Ir tik 1 % vykdomi ilgiau nei 72 valandas.

Dėmesio! Prekes tikrinkite priėmimo metu, prieš pasirašant ant prekės priėmimo dokumentų. Pirmos apžiūros metu esant matomiems prekės pakuotės pažeidimams, kurie galėjo atsirasti prekių transportavimo metu – informuokite siuntėją +370 640 31 064 o ant priėmimo dokumentų būtinai aprašykite matomus trūkumus. Po prekių priėmimo pretenzijos dėl pažeidimų (ne gamyklinio broko) nėra tenkinamos.

Dėmesio! Įmonė nevykdo stendinės prekybos (neturi parduotuvės salono), todėl apžiūrėti prekių gyvai galimybės nėra. Visos prekės parduodamos naujos ir neišpakuotos (originaliose pakuotėse) ir siunčiamos per 1 – 3 darbo dienas, tiesiai iš įmonės arba gamintojų sandėlių. Įmonės sandėliai randasi Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Rygoje. Jūsų patogumui, iš anksto suderinus su pardavėju, yra galimybe prekes iš sandėlio pasiimti patiems.

Prekės pristatomos darbo dienomis. Pageidaujant ir suderinus telefonu, už papildomą mokestį (+3 Eur) prekes galima pristatyti ir šeštadienį, tačiau tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys).

Prekes Jums pristatys siuntų vežimo kompanija Omniva.