Sennheiser HDV 820

2279,00 

Tech. specifikacijos

  • Dažnio juosta: 100 kHz
  • Harmoniniai iškraipymai: < 0.001 %
  • Gain: UNBAL input/XLR-4 output: Adjustable 14 dB, 22 dB, 30 dB, 38 dB, 46 dB BAL input/XLR-4 output: 16 dB

Product Description

Tobulas partneris išskirtinės klasės ausinėms.

Yra du dalykai, kurie kelia užduotį tobulumui: tai yra, kad tobulumas niekada nėra užbaigtas ir, kad jis gali išryškinti pačius neįtikečiausius dalykur, bei formuoti  ateityjį savo srytije. Pasinerkite į  HDV 820, kuris butinai pakeis krypti, kuria jūs klausėtes savo muzikos. Tai reiškia, kad jums pasisekė turėti ausines, galinčias paversti itin kokybišką HDV 820 pateiktą garso signalą taip pat aukščiausia garso kokybe.

Misija: Geriau geriausia

Kai sukuri garso komponentus, kurie pristato meną kilti aukštyn yra labiausiai apdovanojanti užduotis, kurią mes galime sugalvoti. Tai buvo užduotis, dėl kurios mes kurėme HDV 820. Įžiangiant į visiškai nuają technologijų teritoriją mes radome dar daugiau garso tiesos, kad galėtume patenkitnti pačius reikliausius klientus.

Garsas: Padaryti puikias ausines parodyti visą savo klasę

Virtualiai viskas. Tai ką HDV 820 atiduos Jūsų ausinėms. Taigi tai priklausys nuo ausinių, padaryti tai girdimu. Skirtingi tembrai iš kitos pusės visiškai identiškų instrument. Distancija tarp muzikantų orkestre, įtampa iki pirmos daininko natos. Viskas yra čia, kad Jūs tai atrastumėte.

Technologija: Tik neprilygstam

The higher the tech, the higher the emotion. The heart of the new HDV 820 is a formidable ESS SABRE32 DAC (digital-to-analog converter) that surpasses the previous generation with an even higher resolution of 32 bits and a sampling rate of up to 384 kHz. The amplifier is also capable of playing DSD256 files of up to 12.3 MHz.

Dizainas: Duodantis pajusti akims tai kaip tai skamba.

Tuo pačiu garso komponentu, kuris užtikrina tokį neįtikėtinai gryną garso atkūrimą, HDV 820 buvo sukurtos ir mėgautis viziualiai. Jame yra įdiegta nauja anoduota apdaila kartu su baltu LED apšvietimu, kas buvo sukurta tobulai atitikti paskutinę versiją mūsų flagmanao „high-end“ ausinių, HD 800 S – idealus partneris skirtas nepamirštamai audiofilų klausymosi patirčiai.

Suderinamusmas: Neįtikėtinas garsas atras savo kelią

Kartu su plačiu garso išvesčių pasirinkimu, kuriame yra XLR3, XLR4, 6.3mm ir 4.4mm Pentaconn lizdas, tai tampa labai paprasta užduotis atrasti optimalų būdą prijungti Jūsų ausines prie HDV 820. Jis puikiai veikia su skaitmeniniais garso šaltiniais, ar tai būtų optinė, koksialinė ar per USB, ar simetrine (XLR) ir nesimetrine (RCA) analogine ivestimi. HDV 820  taip pat atkeliauja su priskirtu, pagal šalį parinktu maitinimo kabeliu.