Sennheiser Momentum2 Belaidės ausinės

Akcija!

389,00 

Savybės:

Kartu su grupe talentingų menininkų sukurtos Sennheiser Momentum ausinės – įstabi nepriekaištingo garso, išgryninto minimalistinio stiliaus ir aukščiausios kokybės medžiagų kombinacija, nepaliekanti abejingų. Dabar dar ir su belaide funkcija – didesniam patogumui ir judėjimo laisvei.

Tech. specifikacijos

  • Dažnio Diapozonas: 16 – 22 000 Hz
  • Mikrofonas: Yra
  • Garantija: 24 mėn.

Product Description

Patogu ir paprasta.
Dėka NFC funkcijos, sujungti belaidžiu ryšiu Momentum itin paprasta ir lengva – prijunkite ausines prie bet kurio Bluetooth funkciją turinčio įrenginio ir mėgaukitės nenutrūkstama muzika iki 22 valandų be jokių laidų. Sennheiser Momentum taip pat galima naudoti ir prijungus audio laidą, tad galėsite mėgautis muzika ir su įrenginiais, neturinčiais Bluetooth funkcijos.

Nesenstantis ir nepriekaištingas dizainas.
Nerūdijančio plieno slankiosios detalės ir prabangia oda dengti paminkštinti ausų gaubteliai – meilė detalėms yra pagrindinis Sennheiser Momentum išskirtunumas, sukuriantis nesenstančio dizaino ausines.

Sulankstomos.
Kompaktiškos ausinės Momentum yra lengvai sulankstomos, todėl galėsite jas patogiai ir saugiai laikyti ar transportuoti.

NoiseGard™ hibridinis aktyvus garso slopinimas. 
Susikurkite išskirtinę garso patirtį su  NoiseGard™ hibridine aktyvaus garso slopinimo sistema, optimaliai slopinančia foninį triukšmą ir leidžiančia mėgautis muzika be jokių trikdžių.

.