Ausinių laido ilgis: į ką atkreipti dėmesį?

   Visai nesvarbu, kokias ausines nuspręsite įsigyti – visos jos bus pagamintos iš tam tikrų dalių. Jei įsigysite laidines ausines, viena iš detalių bus laidas. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad nemaža dalis žmonių norinčių įsigyti ausines, šiai detalei skiria kur kas mažiau dėmesio nei turėtų. Iš tiesų ausinių laidas yra ypač reikšminga įrenginio dalis, tad renkantis laidines ausines vertėtų turėti tam tikrų žinių ir apie ausinių laidą.

   Vienas svarbiausių dalykų, kurį vertėtų žinoti kalbant apie ausinių laidą, yra tas, jog jis gali būti ypač įvairaus ilgio. Neretai ausinių laido ilgis yra skirstomas ir į tam tikrus intervalus: nuo iki 50 cm; nuo 50 cm iki 1 m; nuo 1 m iki 1,5 m; nuo 1,5 m iki 2 m; nuo 2 m iki 2, 5 m ir t.t. Belieka tik pridurti, kad tokia ausinių laidų ilgių įvairovė suteikia puikią pasirinkimo galimybę. Vis dėlto, kai pasirinkimas yra toks didelis, gali kilti klausimas: o kokio ilgio laidą turinčias ausines yra apskritai verta rinktis? Atsakymas į šį klausimą yra labai paprastas: nors ausinių ilgis yra individualus jūsų sprendimas, verta prisiminti, jog kuo ausinių laidas yra ilgesnis, tuo daugiau judėjimo laisvės turėsite dėvėdami ausines. Vis dėlto, yra ir kita medalio pusė: svarbu žinoti, kad didelis ausinių ilgis sąlygoja ir tam tikrus naudotojo veiksnius: dėvinti ausines svarbu išvengti laido susipynimo, o pasinaudojus ausinėmis – laidą suvynioti pagal gamintojo rekomendacijos. Atsakingas elgesys užtikrins ilgesnį ausinių tarnavimas.

   Tačiau – dar ne viskas, ką verta paminėti kalbant apie ausinių laido ilgį. Rinkdamiesi laidines ausines, dėmesį atkreipkite ir į laido ausinių storį: kuo laido apimtis bus didesnė, tuo ilgiau jis tarnaus. Maža to, laidines ausines svarbu laikyti kaip įmanoma toliau nuo aštrių daiktų bei naminių gyvūnų.