Didžiausi ausinių priešai

   Neretai juokais yra sakoma, kad visi visi turi priešų. Tiesa tai ar ne, tačiau tam tikra prasme šis posakis yra teisingas, kadangi prieš turi net… ausinės. Taip, taip, perskaitėte teisingai – jūsų ausinės, kurios šiuo metu guli stalčiuje, tyko ne vienas priešas. Tad pats metas sužinoti, kokie jie – būtent tokiu būdu galėsite geriausiai ausines nuo jų apsaugoti.

Dulkės

   Jei reikėtų įvardinti vieną didžiausią ausinių priešų, juo neabejotinai taptų dulkės, kadangi būtent jų sankaupos dažniausiai tampa gedimo priežastimi. Galima pasiguosti tik tuo, jog apsaugoti įrenginį nuo šio priešo, šiandien nėra taip sunku – nuolat valykite dulkes, laikykite tose vietose, kuriose jos tiesiog negalėtų pasiekti ausinių.

Naminiai gyvūnėliai

   Naminiai gyvūnėliai yra tokie mieli, kad dažnas neatsispiria pagundai įsigyti bent vieną ar kelis. Ir nors visi sutinka su tuo, kad šuo ar katė tikrai praskaidrina mūsų visų gyvenimus, dėmesį verta atkreipti į tai, jog būtent šie mieli gyvūnėliai gali tapti ir daugybės daiktų, esančių jūsų namuose, priešais. Na, o ausinės – vienas iš jų.

Intensyvūs saulės spinduliai

   Nors saulės spinduliai yra labai naudingi daugeliu atvejų, negalima pamiršti ir dar vienos detalės, jog kai kuriais atvejais jie gali pridaryti daug žalos. Būtent intensyvūs saulės spinduliai gali išblukinti ryškią ausinių spalvą, o taip pat – paskatinti odinių pagalvėlių skilinėjimą.

Šlapia šluostė

   Didelė dalis ausines turinčių žmonių neretai neatsispiria pagundai nuvalyti ausines šlapia šluoste. Vis dėlto, tokia priemonė gali būti labiau žalinga nei naudinga: nors pašalinsite ant ausinių susikaupusius nešvarumus, rizikuojate sugadinti įrenginį.

Kritimas

   Skubėjimas, neatidumas, atsainumas – tai priežastys, kodėl nemaža dalis daiktų, kuriuos turime, nukrenta ant žemės iš didžiulio aukščio. Ir jei yra daiktų, kuriems tai nepakenkia, tai ausinės tikrai nėra vienas iš jų – pakanka kryčio vos iš 30 – 40 centimetrų aukščio, kad sugadintumėte ausines.

   Kaip matyti, jūsų ausinės turi daug įvairių priešų, tad pasistenkite jas apsaugoti.