Kada verta remontuoti ausines, o kada – pirkti naujas?

   Jei be ausinių negalite įsivaizduoti savo gyvenimo ir turite bent kelis tokio pobūdžio įrenginius, tokiu atveju būtina pastebėti, kad gedimai dažnu atveju yra neišvengiami, todėl tikimybė, kad jūsų turimos ausinės suges, ne tokia jau ir maža. Vis dėlto, svarbu pastebėti, kad egzistuoja tam tikri atvejai, kuomet iš tiesų verta taisyti ausines, ir kuomet – to jau nebereikėtų daryti. Taigi, kaip suprasti, kuomet verta taisyti turimas ausines, o kuomet – tiesiog įsigyti naujas?

   Ausines verta remontuoti, jei:

• žinote, kaip pašalinti gedimą ir pakanka žinių bei įgūdžių šiam darbui atlikti;
• remonto išlaidos nebus didesnės nei naujų, to paties modelio ausinių.

   Verta pirkti naujas ausines, jei:

• nesate tikri, ar pavyks pašalinti problemą (išimtis – kreipimasis į meistrą);
• remontas kainuos daugiau nei naujas pirkinys.

   Taigi, reikia tinkamai įvertinti situaciją tam, kad galėtumėte priimti tinkamą sprendimą. Belieka tik pridurti, kad kiekviena situacija yra individuali.

   Na, o pabaigai – dar keli pastebėjimai: jei nuspręsite, kad gedimą galite pašalinti savarankiškai, tokiu atveju, pirmiausia įsitikinkite, ar tikrai žinote, kokie ir kada veiksmai turi būti atlikti, o taip pat – ar turite visus šiam darbui atlikti reikalingus įrankius. Na, o manantiems, jog savarankiškai atlikti remonto nepavyks, svarbu prisiminti, jog naujų ausinių įsigijimas nėra vienintelė išeitis – dažnu atveju gedimą pašalinti gali profesionalai.