kaip prižiūrėti ant ausies dedamas ausines?

   Ant ausies dedamos ausinės suteiks maksimalų malonumą visiems, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be muzikos klausymosi, kompiuterinių žaidimų ar filmų. Tačiau svarbu yra gebėti ne tik mėgautis sklindančiu garsu, bet ir tinkamai prižiūrėti ausines. O tai daryti tikrai verta – jei garantuosite tinkamą ausinių priežiūrą, įrenginys tarnaus ilgiau. Nežinote, kaip tai padaryti? Atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus.

• Šio tipo ausinių savininkai neretai susiduria su opia problema – pasigirdus prastesnės, nei įprasta kokybės garsui, pradedama galvoti, jog jos jau tiesiog nusidėvėjo, tad skubama turimas ausines pakeisti naujomis. Tačiau toks manymas ir elgesys tikrai ne visada yra geriausias pasirinkimas, kadangi dėl prastesnės kokybė garso yra kaltas ne ausinių nusidėvėjimas, o garsiakalbyje susikaupusios dulkės. Taigi, telieka tik kruopščiai jas išvalyti ir vėl mėgautis puikios kokybės garsu. Šiam procesui idealiai tiks mini siurbliai.

Ausinės yra įrenginys, kurio, nuo vieno didžiausių priešų – dulkių, apsaugoti tikrai nepavyks. Tačiau yra ir gera žinia – daug kas priklauso ir nuo jūsų įpročių, pavyzdžiui, nuo to, kur laikysite ausines. Idealiausios vietos jų laikymui yra uždaros vietos – spintelės, daiktadėžės, stalčiai.

• Nesvarbu, kaip dažnai naudojatės ausinėmis – kelis kartus per dieną ar vos kartą per savaitę, turite laikytis ir dar vienos taisyklės: kiekvieną kartą, kai pasinaudojate šiuo įrenginiu, atsargiai suvyniokite laidus. Tokiu būdu ne tik sukursite tvarkingą vaizdą, bet ir pavyks išvengti persipynimų, užkertančių kelią laidų nusidėvėjimui, įtrūkimų atsiradimui.

• Visos ant ausies dedamos ausinės pasižymi tam tikromis savybėmis: pavyzdžiui, vienos nėra atsparios drėgmei, kitos – smūgiams. Belieka tik pridurti, kad būtent šios ausinių savybės gali tapti puikiomis gairėmis, kaip prižiūrėti turimą įrenginį: jei jis nėra atsparus vandeniui, visais įmanomais būdais saugokite ausines nuo drėgmės; jei jos neatsparios smūgiams, saugokite nuo jų.

• Ruošiatės transportuoti šias ausines? Įdėkite jas į apsauginį maišelį – tokiu būdu apsaugokite nuo neigiamą įtaką galinčių padaryti aplinkos veiksnių. Ideali ausinių priežiūra? Dabar tai įmanoma – tereikia imtis veiksmų.