kaip prižiūrėti į ausies kanalą kišamas ausines?

   Į ausies kanalą kišamos ausinės suteikia mums kur kas daugiau galimybių: mėgstamos muzikos klausytis galime ne tik tuo atveju, kai esame namie, tačiau norime atsiriboti nuo šeimos narių balsų, bet ir pageidaujame klausytis jos viešose vietose (parke, gatvėje, sporto klube) ar kelionės metu. Belieka tik pridurti, jog jei norime, kad tokio tipo ausinės mums tarnautų ilgai ir patikimai, turime jas tinkamai prižiūrėti. Tačiau tam, kad galėtume tai padaryti, turime turėti tam tikrų žinių. Kokios jos? Skubame dalintis.

• Lietus – dažnas svečias mūsų šalyje, tad būtent dėl šios priežasties verta prisiminti, jog ausinių negalima naudoti tuo atveju, jei krentant didžiuliams lietaus lašams nuspręsite pasivaikščioti po miestą, parką ar mišką – patekęs vanduo gali sugadinti įrenginį. Taip pat būtina vengti ausinių sąlyčio ir su kitais skysčiais.

Ausinių laidas visada turi būti tinkamos padėties – venkite jo prispaudimo, perlenkimo, įtempimo, kadangi šie veiksmai gali sukelti mechaninius pažeidimus.

• Nusprendėte kurį laiką nenaudoti ausinių? Laikykite jas sausoje, vėsioje vietoje, kurios nepasiekia tiesioginiai saulės spinduliai.

• Didžioji dalis šio tipo ausinių turi pagalvėles, kurios suteikia dar didesnį klausymosi malonumą, maža to, yra ypač komfortiškos naudoti. Vis dėlto, bėgant laikui, šios pagalvėlės nusidėvi. Jei taip nutiko ir jums, nebandykite pagalvėlių atnaujinti kokiomis nors priemonėmis – tiesiog pakeiskite senas pagalvėles naujomis.

• Bėgant laikui, ant ausinių pateks įvairūs nešvarumai bei dulkės, kuriuos bus būtina pašalinti, priešingu atveju tai gali sukelti gedimą. Belieka tik pridurti, kad nešvarumų, esančių ant ausinių šalinimui, būtina naudoti specialias, profesionalų rekomenduojamas priemones.

• Jūsų namuose yra naminių gyvūnų? Tuomet nepalikite šio įrenginio be priežiūros – jam laikyti parinkite tokią vietą, kurioje jų negalėtų pasiekti jūsų augintiniai, priešingu atveju ausinės taps jų žaislu, o rezultatas – jus nuliūdins.

Tikimės, kad šie paprasti, tačiau vertingi patarimai leis užtikrinti vieną svarbiausią dalykų – tinkamą ausinių priežiūrą