Lietuviai (Sponge) pristate nauja produkta

Reperis Ironvytas atskleidė būdą, palengvinantį darbą sporto salėje

Lietuvių kompanija pristatė bevieles ausines sportui

Metų atradimas: trys sportininkai įvertino bevieles „Bluetooth“ ausines

SPONGE BOOM BEVIELĖS (BLUETOOTH)

Sportas pamažu tampa gana dažno lietuvio gyvenimo dalimi. Ne tik siekiant susigrąžinti formas prieš paplūdimio sezoną, bet ir stengiantis nuo pečių nusimesti negandas, kitaip tariant, „išsikrauti“.

Puiki nuotaika, sveika išvaizda ir dalios kūno formos – trys atributai, kurių neatsisakytų net ir didžiausias skeptikas. Tačiau, tikriausiai, teko pastebėti, kad prisivertimas sportuoti yra šimtą kartų sunkesnis procesas nei atsilenkimai, pritūpimai ar įtūpstai.

SPONGE BOOM BEVIELĖS (BLUETOOTH)

Visgi galimybių ūpui pakelti tikrai yra. Ne vienas „raumenų kalnas“ pritars, kad puikių rezultatų siekė kartu su mėgstamomis, įkvepiančiomis melodijomis. Vieniems gelbėjo nešiojami kompaktinių diskų grotuvai, kitiems – mp3 ar iPod muzikos leistuvai.

Sportiškos ir laimingos visuomenės kūrimui neabejingi kompanijos „Sponge“ įkūrėjai pristato dar vieną produktą – bevieles „bluetooth“ ausines „Sponge Boom“. Puikiai išsilaiko ausyse, atsparios prakaitui, kur kas lėčiau sekina mobiliojo telefono bateriją ir nėra sujungtos laidais – tai palengvins bet kurio sportuojančiojo būtį.

„Aistra sportui paskatino sukurti ne vieną sportininkams skirtą produktą: „Sponge Up“, prie drabužių prisegamą lengvą mp3 grotuvą ir panašiai. Technologijoms sparčiai patobulėjus, atsirado daugiau galimybių įgyvendinti idėjas. Dėka to, šiandien galime pristatyti ausines, kurios, panaudojant „bluetooth“ funkciją, prie telefono prijungiamos be jokių laidų.

SPONGE BOOM BEVIELĖS (BLUETOOTH)

Aš pats kiekvieną dieną bėgu krosą. Teko išbandyti dešimtis skirtingų ausinių. Labai sunku surasti tokias, kurios idealiai laikytųsi ausyse. O net jeigu ir išsilaiko, tai nepatogumų sukelia laidai – vis tiek kartas nuo karto užkabini ir iškrenta iš ausų“, – patirtimi dalijasi įmonės įkūrėjas Edgaras Gargažinas.

Kompanijos vadovas atskleidė, kad šio produkto gamybos procese dalyvavo apie dešimt žmonių. Dauguma jų – Lietuvos bei Kinijos technologijų specialistai. Savo duoklę čia atidavė ir tautiečiai sportininkai. Išmėginę įrenginį sutiko nusifilmuoti specialiai naujam produktui skirtoje reklamoje.

„Muzikai esu pakankamai išrankus, todėl net ir sporto salėje klausau tik savo mėgstamų dainų. Tiesą sakant, beveik nė vienoje treniruotėje neapsieinu be ausinių. Muzika mane labai įkvepia sportui. Yra ir dar vienas pliusas – mažiau pliurpiu su aplinkiniais.

SPONGE BOOM BEVIELĖS (BLUETOOTH)

Kadangi mano atliekami pratimai reikalauja nemažai jėgos ir tikslumo, laidinės ausinės pridėdavo dar daugiau įtampos – tai iškrenta iš ausų, tai susipainioja laidai… Išbandęs bevieles, prie senojo varianto net nežadu grįžti. Labai patogu – būna, pamirštu, kad kažkas yra mano ausyse. Taip pat džiugina galingas garsas“, – naują produktą komentuoja reperis ir sportininkas Ironvytas.

Siekdama išsiaiškinti, ar „Sponge Boom“ tikrai yra vertos jos dėmesio, bėgikė Gintarė net atliko eksperimentą,: „Visuomet bėgioju su ausinėmis, tačiau dauguma jų bėgimo metu kartas nuo karto iškrenta iš ausų. Su bevielėmis nubėgau apie keturiolika kilometrų ir visą tą laiką jos laikėsi mano ausyse“.

Krepšininkas Lukas atskleidė, kad vieningą muzikos ir sporto pilnatvę pajuto tik išbandęs naujausias technologijas. Iki šiol sporto salėje ausinių atsisakydavo.

SPONGE BOOM BEVIELĖS (BLUETOOTH)

„Anksčiau treniruotės metu ausinuko neklausydavau, nes laidai ir muzikos grotuvas suvaržydavo judesius. Nustebau išbandęs bevieles ausines. Sujungiau jas su telefonu, kurį palikau ant suoliuko. Kol sportavau jaučiausi visiškai laisvai. Muzikos ir sporto dermė – tikras atradimas.“ – džiaugiasi Lukas.