Patarimai, kaip išsaugoti klausą!

   Statistika teigia, kad daugiau nei 90 procentų visų gyventojų gimsta su puikia klausa, tačiau bėgant metams, ypač po 60 – ųjų gyvenimo metų, klausa pradeda silpti. Vis dėlto, yra ir gerų žinių – egzistuoja ne vienas patarimas, kuriuo pasinaudoję, puikią klausą galėsime išlaikyti gerokai ilgiau. Nepraleiskite progos susipažinti su naudingomis įžvalgomis.

Būdami triukšmingoje aplinkoje naudokite ausų kamštukus

   Dažnas iš mūsų savo ar ne savo noru, neretai pakliūvame į labai triukšmingą aplinką. Būtent tokiais atvejais, ypač, jei triukšmingoje aplinkoje tenka būti labai dažnai, vertėtų prisiminti, jog tai gali pakenkti jūsų klausai. Vis dėlto, jei nenorite neigiamų pasekmių, turite prisiminti, jog tam užkirsti kelią nėra sunku – naudokite kokybiškus ausų kamštukus.

Atsisakykite ausų krapštukų

   Moksliniais tyrimais yra įrodyta, kad pastovus ausų krapštukų naudojimas yra vienas rimčiausių geros klausos priešų. Taigi, jei puikia galimybe girdėti norite mėgautis dar ilgai, žalingų ausų krapštukų atsisakykite jau dabar.

Atsisakykite tam tikrų vaistų

   Jei jums svarbu išlaikyti gerą klausą, tokiu atveju verta žinoti, kad yra ir dar vienas dalykas, kurio verta atsisakyti. Tai – galvos kraujotaką gerinantys vaistai.

Muzikos klausymuisi rinkitės tik kokybiškas ausines

   Daugelis iš mūsų negalime gyventi be muzikos – ji mus lydi kiekvieną dieną: sportuojant, keliaujant, tvarkant namus ar tiesiog dirbant, o dėl daugybės priežasčių, labai dažna jos tenka klausytis per ausines. Ir jūs esate vienas iš tų žmonių, kurie kone kasdien naudoja ausines? Tokiu atveju belieka tik pridurti, kad negailėtumėte pinigų kokybiškoms ausinėms įsigyti – tai leis nejausti ausų nuovargio net ir po ilgų valandų, praleistų klausant muzikos.