Patarimai, kaip pasiruošti Skype pokalbiui

   Šiandien gyvenimas tempas yra toks spartus, kad ypač dažnai tenka rinktis įvairiausius būdus, kurie galėtų  padėti sutaupyti bent šiek tiek laiko. Viena iš priemonių, kuri gali padėti pasiekti šio tikslo, yra Skype programa, leidžianti vykdyti pokalbius, vaizdo konferencijas per atstumą. Tai yra ypač patogu dirbantiems, besimokantiems ar tiesiog norintiems įdomaus laisvalaikio. Vis dėlto, Skype pokalbiai bus patys naudingiausi tik tada, jei jie bus kokybiški. O kokybę garantuoti nesunku – tereikia tinkamai pasiruošti šiam pokalbiui. Na, o, kaip tai padaryti, sužinosite jau netrukus, nes paruošėme jums keletą puikių patarimų.

  1. Jei ruošiatės darbo, verslo ar studijų pokalbiui, iš anksto numatykite jo eigą: apgalvokite, ką norite pasakyti, kokią žinią pageidaujate perduoti, kokius klausimus norite užduoti pašnekovui. Tai – puiki investicija, kuri garantuos pokalbio naudą, kokybę bei optimaliausią trukmę.
  2. Sunku susikaupti informacijos perdavimui tuomet, kai aplinkui gausu trukdžių, galinčių padaryti neigiamą įtaką pokalbio kokybei. Taigi, iš anksto pasirūpinkite, kad jūsų niekas netrukdytų: šeimos nariai, skambučiai, į el. paštą ateinančių pranešimų garsai, iš svetainės sklindanti muzika ir pan.
  3. Kad pokalbis per Skype programą vyktų sklandžiai ir kokybiškai, verta atkreipti dėmesį ir į dar vieną akcentą: kokybiškos ausinės yra tiesiog būtinos. Geriausia šiam atvejui rinktis ausis apgaubiančias ausines, kurios puikiai izoliuoja pašalinius garsus.
  4. Skype pokalbio nevertėtų planuoti tuo atveju, jei yra interneto ryšio problemų – pirmiausia išspręskite jas ir tik po to pradėkite pokalbį.
  5. Tinkamas apšvietimas – dar viena būtina sąlyga sėkmingam ir kokybiškam Skype pokalbiui: parinkite ne per daug intensyvų. Geriausiai tam tiks natūrali dienos šviesa.
  6. Jei ruošiatės dalyvauti pokalbyje dėl darbo, iš anksto pasidomėkite įmone: kokią veiklą vykdo, kiek dirba darbuotojų ir kokia jų kaita, kokia įmonės vizija, misija bei uždaviniai.