Rinkitės kokybę – Sennheiser ausinės

   Kokybišką muziką reikia klausyti per kokybiškus grotuvus ir per kokybiškas ausines, antraip jos net neverta klausytis – tai jums pasakytų bene kiekvienas ar bent jau daugelis melomanų. Taigi kokiais bruožais turi pasižymėti geros ausinės? Pabandysime trumpai aptarti, kuo ypatingi „Sennheiser“ gaminiai. Kaip automobilių mėgėjai mini vokiškuosius „Mercedes“, „BMW“ ar „Audi“, taip rastume mažai melomanų, nežinančių vieno garsiausių ausinių gamintojų „Sennheiser“.

   Pirma, šio gamintojo ausinės klausant muzikos leidžia negirdėti aplinkinio pasaulio triukšmo ir visiškai „atsijungti“ apsuptiems mėgstamų melodijų. Dar vienas didelis privalumas – su kokybiškomis „Sennheiser“ ausinėmis mėgstamą muziką atrasite tarsi iš naujo – dainos prisipildys naujų garsų, naujų tonų ir sąskambių, anksčiau neišgirstų instrumentų ir kitų dainos „prieskonių“. Jei prastos ausinės garsus paslėpdavo ir muziką tarsi išskaidydavo, tai kokybiškos viską sujungia į vientisą, tarsi plaukiančią, darnią visumą, kuri dovanoja įstabų klausymo malonumą.

   Reikėtų atkreipti skaitytojų dėmesį į dar vieną aktualų dalyką: dažnai nuo paprastų, pigių ausinių paskausta ausis, jos jas tiesiog nuspaudžia, jau nekalbant apie nepatogų uždėjimą, prastą laikymąsi ant galvos, o paklausius muzikos ausyse juntamas ūžimas. „Sennheiser“ ausinių gamintojai daug investuoja į bandymus, ergonomiškumo paieškas, taigi ausinės ant ausų įsitaiso tiesiog tobulai, patogiai apgaubia galvą, ir nesvarbu, ar tai įkišamos, ar ant ausų uždedamos ausinės. Kalbant apie ausines-kištukus, jei jos – „Sennheiser“ gamintojo, tai iš ausų tikrai nekris. Išvada paprasta: kokybiškai pagamintos ausinės leidžia pamiršti, kas yra nuspaustos ausys ir kiti nepatogumai.

   „Sennheiser“ ausinės pasižymi puikia tiek žemų, tiek vidutinių, tiek ir aukštų dažnių raiška: dažniai labai gerai subalansuoti ir jų yra tiek, kiek reikia subtiliam skambesiui. Išbandžiusieji teigia, kad šios ausinės tobulai atkartoja klasikinę muziką. Gamintojai naudoja tik patikimas medžiagas, kokybišką plastiką, pagalvėlėms gaminti naudojama medžiaga, todėl ausys nekaista ir nepersekioja tas nemalonus prakaitavimo jausmas, dažnai lydintis muzikos klausant per pigias ausines. Nesvarbu, ar perkate pačias brangiausias, ar ir kiek pigesnes ausines, visoms „Sennheiser“ ausinėms suteikiamos ilgalaikės garantijos.